UAB „Vakarų krova“ tapo Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos nare

UAB „Vakarų krova“ tapo Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos nare

20140131aSparčiai auganti UAB „Vakarų krova“, šių metų sausio 24 dieną tapo penkioliktąja Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos (LJKKA) nare.
Asociacijos visuotinio narių susirinkimo metu buvo patenkintas UAB „Vakarų krovos“ direktoriaus Gedimino Rimkaus prašymas priimti jo atstovaujamą įmonę į LJKKA pilnateisio nario teisėmis. UAB „Vakarų krova“ yra AB „Vakarų laivų gamykla“ grupės įmonė, ir iki šiol atstovavo visos įmonių grupės interesus. Nuo šiol – „Vakarų krova“ visateisė LJKKA narė.

UAB „Vakarų krova“ įkurta 2003 m. Pietinėje Klaipėdos uosto dalyje įmonė operuoja trimis specializuotais terminalais, skirtais biriems ir supakuotiems, negabaritiniams ir sunkiasvoriams bei skystiems kroviniams perkrauti ir sandėliuoti. Šiuo metu įmonė per metus pajėgi perkrauti beveik 2 mln. tonų krovinių. Įmonėje dirba 140 darbuotojų.
LJKKA įsteigta 1999 metais. Tai visuomeninė organizacija, savo politiką vykdanti savarankiškai. Asociacija svarsto uosto veiklos ir plėtros klausimus, derina ir sprendžia visas uosto kompanijoms aktualias problemas. Daugiau informacijos apie asociaciją galite rasti ČIA.

.